Zostaliśmy docenieni! Komputery marki PC Solution zostały wyróżnione nagrodą „Producent Roku w kategorii KOMPUTERY PC” na Gali IT Champions 2020. Naszą ciężką pracą pokazaliśmy, że warto dążyć do obranych celów. Stałym priorytetem jest dla nas wyposażenie użytkownika w najlepiej skrojony sprzęt do danych potrzeb. Nie ma tu znaczenia czy komputer będzie używany w zaciszu domowym czy będzie służył w najbardziej wymagających warunkach. Każdy oferowany przez nas komputer jest dostosowany pod względem podzespołów, peryferii, osiągów czy nawet obudowy dla każdego klienta indywidualnie.

              Wybraliśmy dla Was trzy propozycje komputerów, które mogą być dla Was ciekawe. Staraliśmy się nie podchodzić do tematu przewidywalnie oferując klasyczne PC, które również znajdziecie w naszej ofercie. Postawiliśmy na niestandardowe rozwiązania, które coraz chętniej wybierane są przez klientów biznesowych oraz indywidualnych. Pamiętaj, że swoje biuro możesz zorganizować wszędzie, obecne technologie nie mają żadnych ograniczeń.

              Pierwszym komputerem, na który zwrócimy światło uwagi jest PC SOLUTION AIO H410T. Rozwińmy zatem ten skrót – All in One. Podczas oglądania zdjęć komputera możesz mieć wrażenie, że jest to bardzo drogi monitor, jednak nie do końca tak jest. Wszystkie elementy komputera czyli karta graficzna, pamięć RAM, dysk twardy, procesor są umieszczone właśnie w elementach monitora. Stąd też jego nazwa „wszystko w jednym”. Użytkownikom pozostaje jedynie dokupić mysz oraz klawiaturę i można rozpoczynać pracę. Ogromną zaletą tego rozwiązania jest estetyka i wygląd. Unikamy rezerwacji miejsca, w którym w normalnych warunkach postawimy desktop. Redukujemy również ilość kabli. Pamiętajmy, że w klasycznym rozwiązaniu musimy poprowadzić więcej przewodów i połączeń – zasilacz PC, zasilacz do monitora, podłączenie HDMI oraz inne podłączenia wymagające bezproblemowej pracy. Osiągi takiego sprzętu sprawdzają się świetnie jeżeli chodzi o działania biurowe oraz wykorzystanie w domu. Na zakup często decydują się osoby, które potrzebują jednostki do prowadzenia pracy zdalnej lub biura, w których liczy się każdy metr kwadratowy przestrzeni roboczej.  

              Kolejną propozycją jest komputer w modelu PC SOLUTION JUPITER 594 miniPC. Jest to komputer, który można umieścić na biurku jednak różni się jedną zasadniczą rzeczą podobnie jak w poprzednim przypadku. Jak nazwa wskazuje jest to jednostka o zredukowanej obudowie. Dla ułatwienia można powiedzieć, że komputery miniPC przypominają wielkością i wyglądem router Wi-Fi. Sprzęt ten jest dedykowany dla użytkowników, którzy cenią sobie dużą ilość miejsca na biurku. Taka konfiguracja zapewnia odpowiednią wydajność połączoną z estetycznym minimalizmem. Komputer z powodzeniem można polecić do użytku domowego oraz do biura gdzie nie zawsze jest dużo przestrzeni. Każda modyfikacja jednostki o nowe podzespoły nigdy nie była łatwiejsza. Po rozebraniu obudowy widać każdy element. Wyposażony w dysk SSD komputer jest w stanie pracować bardzo wydajnie przy jednoczesnej odporności na wibracje a przy tym generuje mniej ciepła. Jak w przypadku AIO, zakup komputera Jupiter miniPC jest częstym wyborem przy pracy biurowej lub zdalnej.  

              Ostatnim komputerem jest jednostka przystosowana do zadań specjalnych - PC SOLUTION AER 8I5BEH FANLESS. Sprzęt ten jest dedykowany do pracy w środowisku, w którym dominuje kurz lub podwyższona wilgoć. Na próżno szukać jednak w tym komputerze elementów aktywnego chłodzenia w postaci wentylatorów. Jest to realizowane poprzez system pasywnego chłodzenia. Elementy obudowy zbudowane są  w taki sposób, aby jak najsprawniej odprowadzać ciepło wytworzone przez pracę jednostki. Rozwiązanie to cieszy się dużym powodzeniem tam gdzie potrzebne jest bezgłośne działanie. Brak ruchomych elementów odprowadzania temperatury to też mniejsze zużycie energii elektrycznej. Rozwiązanie to świetnie sprawdzi się w warunkach gdzie inne komputery muszą powiedzieć „pass”. Dzięki tej obudowie nie straszny jest brud i wilgoć. Najczęstszym klientem tego rozwiązania są firmy produkcyjne poszukujące jednostki do obsługi produkcji lub magazynu.

              Wszystkie warianty sprzętów opisanych powyżej znajdziecie w naszej ofercie. Jesteśmy dumni, że możemy wyposażać klientów w komputery, które ułatwiają wykonywanie codziennych obowiązków a obsługa ich jest czystą rozrywką. Pamiętajcie, że w Akili znajdziecie również klasyczne rozwiązania – mowa tutaj o desktopach, których konfiguracje możecie dobrać dowolnie pod własne wymagania.