Tak jak każdy dzień ma swoje znaczenie tak w AKILI mamy tematyczne tygodnie. Za nami zostaje pełen wrażeń tydzień myszek, który został przedłużony przez ogromne zainteresowanie ze strony klientów. Obecnie ruszamy z tygodniem biznesowym!

Biznes może kojarzyć się z wieloma rzeczami. Pieniądze, interesy, spotkania to wszystko co mamy przed oczami kiedy myślimy o poważnych sprawach załatwianych w szklanych wieżowcach. Biznes to też wybory… wiele wyborów i decyzji. Dodatki jakie oferujemy do zakupu komputerów dają naszym klientom możliwość wyboru, ale jednocześnie są dopełnieniem od strony funkcjonalnej. Sam podejmij decyzję co bardziej pasuje do Twojego stylu biznesu.

Jeżeli z zakupem komputera zależy Ci na funkcjonalności to możesz postawić na dodatkowe narzędzia z pakietu Microsoft 365 Business. Co oferuje ten wariant? Wyposaży Cię on w programy Office. Już nigdy nie będziesz zastanawiał się u kogo ze znajomych edytować plik. Zrobisz to u siebie w biurze bądź w domu podczas pracy zdalnej. A masz tutaj duże pole do popisu, ponieważ wspomoże Cię w tym między innymi Excel, PowerPoint, Word, Outlook. Masz pliki, które chcesz udostępnić? A może pracujesz nad wspólnym projektem z innymi? To dobrze bo masz do dyspozycji aplikacje, które uwielbiają dzielić wszystko na części. Za pomocą SharePointa oraz OneDrive’a rozdysponujesz pracę tak, że nikt nie będzie miał wątpliwości nad jaką częścią projektu musi pracować. Dodatkowo OneDrive daje Ci aż 1TB miejsca na twoje lub Wasze pliki. Wyślij do chmury to co jest najważniejsze! Czas subskrypcji to 1 rok.

Drugim wariantem, wraz z którym otrzymasz swój sprzęt jest roczna ochrona G Data. Jeżeli zależy Ci na bezpieczeństwie to warto pomyśleć nad wyborem właśnie tej propozycji. G Data od lat specjalizuje się w rozwiązaniach antywirusowych. Tak jak o sobie wspominają są światowym liderem w bezpieczeństwie i dostępni są aż w 90 krajach na całym świecie. Z oprogramowaniem łączy się również zaleta wygody. Instalacja systemu jest bardzo łatwa. Do obsługi dostajemy aplikację, która swoim działaniem w tle świetnie radzi sobie ze wszelkim niebezpieczeństwem, które czeka w Internecie. Możesz w całości zaufać temu oprogramowaniu oddając się w wir pracy lub gier. Apka stale skanuje komputer w poszukiwaniu wirusów, trojanów lub innych zagrożeń. Jak sam producent wspomina – bezpieczeństwo może być proste.

Trzecim dodatkiem do naszej oferty jest drukarka HP LaserJet PRO M203dn. Razem z tym rozwiązaniem wprowadzisz efektywne działanie swojego działu lub firmy. Drukarka ma możliwość drukowania dwustronnego więc oszczędzisz czas, zasoby a także przyczynisz się do poprawienia sytuacji ekologicznej na świecie. Z tym sprzętem masz możliwość naprawdę wydajniej pracy a wiązać się to może tylko z niskimi rachunkami za energię, ponieważ drukarka nie pobiera dużo prądu. HP ma możliwość druku z wielu urządzeń, np. z IPada lub IPhona – plik sam dostosuje się pod wymiary docelowego dokumentu, który chcesz uzyskać. Wykorzystana technologia zapewni Ci wysoką jakość czarnego druku, ostrość grafik, czytelność i estetykę.