Razem z zespołem postanowiliśmy, że przygotujemy dla Was coś wyjątkowego na kolejny tydzień tematyczny. Mieliśmy promocję na myszki, zestawy biznesowe i wiele innych atrakcyjnych pakietów. Tym razem postanowiliśmy połączyć siły. Przygotowaliśmy dla Was tydzień gamingowy przy współpracy z firmą Marvo.

Gaming to nie tylko wysokiej klasy komputery, nowoczesne podzespoły i wygodne fotele. Ważne jest w co klikami i jak klikamy. Jedna, dobrze podjęta decyzja może zaważyć o sukcesie w meczu a przy tym podyktować ostateczny werdykt międzynarodowych zawodów. Tak jak wysokiej klasy eventy potrzebują dobrych zawodników tak oni potrzebują urządzeń, które umożliwią im odniesienie sukcesu. I takich produktów możecie szukać u nas dzięki współpracy z firmą Marvo.

Sama firma działa na rynku już 10 lat. Jej popularność pośród graczy utrzymuje się niezmiennie w dynamicznym trendzie wzrostowym. Od lat inwestują swój wysiłek, aby spełniać marzenia graczy.  Poprzez swoje doświadczenie oferują oni swoim klientom i fanom produkty, które z jednej strony są świetnie jakościowo a drugiej nie wymagają zbytniego drążenia portfela. W ich ofercie znajdziecie ogromną ilość myszek. Każda z nich została specjalnie przygotowana do działania pod najbardziej wymagające warunki gry. Charakteryzują się one czułymi klawiszami, niską wagą oraz posiadają liczne dodatki. Możesz być bezpieczny, ponieważ z takim sprzętem wróg nie będzie stanowił zagrożenia. Dodatkowo Marvo zapewnia sprzęt pod różne rozmiary dłoni. Jeżeli czujesz się wygodnie z myszką, która ma dobrze leżeć w dłoni to świetnie trafiłeś – stawiamy przed Tobą pełny wachlarz wyboru. Klawiatury oprócz swoich oczywistych cech gamingowych posiadają liczne ułatwienia do prac codziennych. Nie będziesz musiał przepinać sprzętu i każdorazowo przyzwyczajać się do klawiatury przeznaczonej „do pracy” i „do gier”. Z Marvo pracujesz na jednym sprzęcie, który służy do prowadzenia najbardziej dynamicznych rozgrywek oraz do edycji tekstów czy prowadzenia sprawnej komunikacji w sieci. Na uwagę zasługują również słuchawki, które szybko i sprawnie wyposażą Was w dobrej jakości dźwięk. Prowadź sprawną komunikację i przekazuj informacje tak, aby poprowadzić zespół do zwycięstwa. Oprócz tego w wolnej chwili wysłuchaj swojego ulubionego podcastu.

Dzięki firmie Marvo w naszej ofercie znajdziecie świetne zestawy w atrakcyjnych cenach. Pomyśl już teraz o inwestycji w dobry sprzęt od gier.