height: 80px;
  • O Nas

Właścicielem marki Akili.PL i PC Solution jest działająca na rynku od 2000 r. firma Petrosoft.PL Technologie Informatyczne sp. z o.o..

Centrala Spółki mieści się w Rzeszowie. Od wielu lat Petrosoft.PL dostarcza rozwiązania informatyczne, zarówno software jak i hardware dla odbiorców biznesowych. W tym czasie wypracowaliśmy wiele innowacyjnych rozwiązań oraz standardy obsługi zapewniające naszym klientom serwis na najwyższym poziomie. Wciąż doskonalimy swój warsztat. 

team(1).png komputery.png

partnerstwa.png

innowacje.png

jakosc.png

20 lat doświadczenia w IT

Ponad 6 tys komputerów produkowanych rocznie

Partnerstwo z liderami rynku komputerowego Innowacyjna linia produkcyjna Wdrożone systemy Jakości ISO

 

Chcąc zaoferować naszą wysoką jakość wykonania i obsługi klientom indywidualnym powołaliśmy markę Akili.PL. Na platformie e-commerce oferujemy zarówno produkty innych, uznanych producentów jak i komputery naszej rodzimej marki PC Solution. 

Nasz zespół posiada kilkunastoletnie doświadczenie w produkcji komputerów, to zespół specjalistów czuwający nad jakością produktów i zapewniający optymalną konfigurację. 

Nowoczesna, ergonomiczna linia produkcyjna zapewnia wydajność, powtarzalność i wysoką jakość produktów oraz wysokie bezpieczeństwo. 

Rozbudowana struktura sieciowa umożliwiająca sprawne, równoległe wdrażanie wielu różnych systemów operacyjnych za pomocą usług WDS. 

Ściśle współpracujemy z producentami komponentów, szczególnie w zakresie dostosowania do wymagań przetargowych i konsumentów. Posiadamy europejskie certyfikaty i spełniamy najwyższe standardy.

 

Teraz, chcemy oddać naszę doświadczenie i jakość na usługi także klientom indywidualnym. 

  • Sklep zamknięty

Przerwa techniczna